Womanizer

Womanizer - Starlet 3

(3 recenze)
89.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Womanizer Starlet 3
Womanizer Starlet 3 bol navrhnutý tak, aby bol zaujímavý pre ženy, ktoré sú ešte len na začiatku svojho sexuálneho života alebo začínajú experimentovať v oblasti erotických hračiek. Womanizer Starlet 3 je menších rozmerov, je teda veľmi skladný. Vďaka praktickej veľkosti Womanizeru Starlet 3 môžete zažívať svoju obľúbenú rozkoš nielen doma, ale aj na cestách. Mobilita v kombinácii s moderným dizajnom robí zo Starletu 3 dokonalého spoločníka. Rovnako ako ostatné Womanizery môžete Starlet 3 použiť pri sólo hrátkach aj pri hrách v páre. Ovládanie Womanizeru je veľmi jednoduché, ovláda sa tlačidlami + a -. Ponúka celkom 6 stupňov intenzity. POHOTOVOSTNÝ REŽIM: Pohotovostný režim je navrhnutý tak, aby manipulácia s Womanizerom bola obzvlášť šetrná k batérii a pohodlná: zariadenie sa automaticky vypne po desiatich minútach nepoužívania. Ak je batéria vášho Womanizeru príliš slabá, zariadenie sa automaticky vypne po piatich minútach nepoužívania.

Starlet 3 je vodotesný (IPX 7). Materiál: ABS, silikón. Rozmery Womanizeru: 117 x 46 x 47 mm. Hmotnosť: 80 g. Súčasťou balenia je dobíjací USB kábel. Doba nabíjania je 30 min. Doba prevádzky je 30 min. Súčasťou balenia je jedna silikónová násadka. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba šedá, modrá, ružová, tyrkysová, fialová
Dĺžka 11,7 cm
Materiál ABS 
Vibrácie áno-šesťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Jindřich 9.1.2023 | 15:52

Dobrý den, lze uplatnit dárkový poukaz na internetu??

Womanizer - Starlet 3
Odpověď
Alena, Erotic City
9.1.2023 | 15:59
Dobrý den,  ano, poukaz lze uplatnit i na… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Franta Placacka

    Přítelkyně spokojená :), nemůže si ho vynachválit

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť