Kľúčom k ženinmu orgazmu býva najčastejšie stimulácia klitorisu (niekedy označovaného ako bod C). Tie šťastnejšie potom zažívajú orgazmy aj stimuláciou bodu G. A sú aj ženy, ktoré v snahe dosiahnuť čo najintenzívnejší orgazmus idú ešte hlbšie. Doslova. Počuli ste už o bode A?

Pátranie po cervixe

Na prednej stene vagíny, pár centimetrov od pošvového vchodu, možno pri troche šťastia a šikovnosti nájsť citlivé miesto známe ako bod G. Toto miesto nie je jedinou oblasťou v pošve, ktorej dráždením možno ženu priviesť k fantastickému orgazmu. Ďalším takým bodom je miesto nachádzajúce sa za bodom G hlbšie v pošve, v tesnom susedstve krčka maternice alebo cervixu. Ten spoznáme na pohmat ako guľovitý útvar s priehlbinou pripomínajúcou čerešňu bez stopky. Ženy, ktorým sa podarilo bod A objaviť, sa zhodujú na tom, že vyvrcholenie dosiahnuté jeho stimuláciou bolo veľmi intenzívne, zároveň ale odlišné od bežne zažívaných. 

Výbava na cestu za krčkovým orgazmom

Na výpravu za poznaním tajomstva bodu A sa hodia prsty, penis, ale aj množstvo erotických pomôcok. Ideálnym pomocníkom v pátraní je napríklad sklenené dildo z borosilikátového skla (pyrexu). Borosilikátové sklo je úplne bezpečné, nehrozí u neho precitlivenosť na materiál, je neporézne, ľahko sa udržuje a dezinfikuje. Vyberať môžete zo širokej ponuky tvarov a veľkostí podľa vlastných potrieb a preferencií od hladkých až po vrúbkované, od malých a tenkých až po naozaj masívne. Sklo je úžasný materiál pre hrátky s rozdielnymi teplotami. Stačí ho nahriať vo vode a už počas samotného hľadania si užívať príjemné teplo rozlievajúce sa celým podbruškom.

Našli ste poklad?

Pokiaľ sa vám pri pátraní podarilo nájsť a prebudiť bod A, gratulujeme. A ak nie, nezúfajte. Cvičenie robí majstra a k pátraniu sa možno kedykoľvek vrátiť. Možno objavíte hlboko vo vagíne iné vysoko citlivé miesta, ktorých stimulácia vás vystrelí do orgazmických výšin. Alebo vám sklenené dildo pomôže inak – teplo dokáže liečiť bolesti a kŕče súvisiace s menštruáciou. Jednoducho stojí za to sklenené pomôcky vyskúšať. 

 

ďalšie produkty borosilikátového skla 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť