Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Primárne sú naše dezinfekcie určené na dôkladnú hygienu erotických pomôcok, ale môžete ich bez obáv použiť aj na dezinfekciu rúk, ktorá je v tejto chvíli veľmi aktuálnou témou.

 

Ale vieme všetci, ako správne si umývať ruky a používať dezinfekciu? Správne umývanie rúk trvá 40 až 60 sekúnd. Je to jedna zo základnej prevencie pred šírením baktérií, vírusov, plesní a ďalších nečistôt, vrátane vírusu chrípky alebo COVID-19.

 

Preto prakticky všetci odborníci odporúčajú, aby ľudia venovali zvýšenú pozornosť hygiene rúk. To znamená umývať si ruky mydlom a následne dezinfikovať roztokom na báze alkoholu.

 

Venujte umývaniu rúk dostatočný čas a nezabudnite na palce, chrbát ruky a špinu za nechtami, tieto miesta bývajú obvykle zanedbané.

A aký je teda správny postup pri umývaní rúk a dezinfekcii?

 

Najprv ruky navlhčite vodou a vytlačte dostatok mydla na pokrytie celého povrchu rúk. Trite ruky dlaňami k sebe a mydlo tým napeníte. Potom začnite umývať medzery medzi prstami. Pravá ruka otiera chrbát ľavej ruky s prepletenými prstami a naopak.

 

Nezabudnite na palce. Ľavý palec trite celou zovretou dlaňou pravej ruky, potom pravý palec rovnako trite ľavou dlaňou.

 

Nakoniec špičky prstov. Všetkých päť prstov pravej ruky dajte k sebe a rotačnými pohybmi na obe strany ich trite o ľavú dlaň, to isté naopak.

 

Ruky potom dôkladne opláchnite vodou a osušte uterákom (najlepšie jednorazovým). Vodu zastavte bez toho aby ste sa dotkli rukou batérie. Po dôkladnom osušení naneste na ruky dezinfekciu.

 

Čo sa týka eliminácie vírusov, je najistejšie využiť dezinfekciu na báze alkoholu. Návod na správnu dezinfekciu rúk je podobný tomu na umývanie rúk. Vynecháte len utieranie - dezinfekcia by sa mala naniesť na ruky a nechať uschnúť, trvá to niekoľko desiatok sekúnd.

Ochranné respiračné rúško / respirátor FFP2

V našej ponuke nájdete nielen dezinfekciu s alkoholom, ale aj certifikovaný respirátor pre jedinečnú a bezpečnú ochranu zdravia. Respirátor disponuje stupňom ochrany FFP2 a poskytuje efektívnu ochranu pred kvapôčkovou / vírusovou nákazou. Respirátor s filtračnou triedou KN95 (N95) zachytáva viac ako 95% vírusov, baktérií, prachových, peľových aj smogových častíc. 

Dezinfekcia s alkoholom a ochranné respiračné rúško / respirátor FFP2

 

                                                            

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť