Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Kat. číslo 059591

Vibrátor - Gspot

(0 recenzí)
34.99 €
-22 % 44.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Milovníčky hudby sa môžu radovať. Vibrátor GSpot je tým najlepším na poli hudobnej technológie pre váš prehrávač. Táto hračka transformuje vami vybranú skladbu v prehrávači do vibrácií. GSpot môžete zapojiť do iPodu, do prehrávačov, do mobilného telefónu, dokonca aj do elektrickej gitary, prakticky kamkoľvek s audio výstupom s 3,5 mm jack konektorom. Máte váš prehrávač vybitý? Nevadí, OhMiBod myslel aj na túto situáciu a implementoval do produktu 7 vibračných programov. Nie je vodeodolný, umývať pod tečúcou vodou možno len časť k uzáveru, v žiadnom prípade nesmie prísť do styku s vodou koncovka vibrátora. Vibrátor je zahnutý pre ľahkú stimuláciu bodu G. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Materiál: ABS PU / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť: nie. Batérie: 2xLR6 (nie sú súčasťou balenia). Celková dĺžka: 21 cm. Vkladacia dĺžka: 16 cm. Priemer: 2,5 cm. Farba: ružová.

Parametre produktu

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť