Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Zlacnili sme pre vás ďalšie výrobky

Pre všetkých, ktorí radi nakupujú výhodne, máme hneď niekoľko výrobkov za akciové ceny. Zlacnili sme pre vás prostriedky na oddialenie ejakulácie, análne spreje a kondómy.

Oddialenie ejakulácie

Kedy potrebujete prípravok na oddialenie ejakulácie? Ak trpíte predčasnou ejakuláciou a ničí vám to sebavedomie i vzťah. Kedy ide vlastne o predčasnú ejakuláciu? Keď muž ejakuluje o mnoho skôr ako by chcel a skôr než dosiahne vyvrcholenie partnerka.

Análne spreje

Kedy potrebujete análny sprej? Keď ste sa rozhodli, že vyskúšate análny sex a patríte medzi začiatočníkov. Je to fantastický prípravok, ktorý pomáha uvoľniť a dovolí tak hladký prienik. Análny sprej využijete pri hrách s análnymi pomôckami aj pri análnom styku.

Kondómy

Kedy potrebujete kondómy? Vždy, keď si nájdete nového partnera alebo partnerku a nepoznáte zdravotný stav tohto človeka, konkrétne ak vám neukázal čerstvé testy, ktoré u neho vylučujú akúkoľvek pohlavnú chorobu. Vždy, keď máte náhodný sex na jednu noc. A vždy, keď chcete zabrániť otehotneniu.

 

Pozrite sa do našej sekcie AKCIE ZĽAVY a vyberte si tovar, po ktorom túžite, za výhodnú cenu.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť