Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Tipy na darčeky pre ženy

Ženy sú nežné stvorenia, ale aj pekné dračice. Nálada ženy sa obvykle mení z minúty na minútu, a preto nie je ľahké odhadnúť, akým darčekom jej urobíte radosť, zvlášť při erotickom darčeku.

 

Máme pre vás niekoľko tipov na darčeky, s ktorými veľmi pravdepodobne uspejete, pretože ide o výrobky v krásnych dievčenských farbách, ktoré zároveň uspokoja aj divoké dievčatá.

 

Samozrejme vám odporúčame tému erotických pomôcok načať doma a zistiť aspoň okrajovo, čo by partnerka rada vyskúšala a do čoho by naopak nešla.

Womanizer

Tento úžasný stimulátor klitorisu je naozajstným bestsellerom a jednotkou medzi pomôckami pre ženy. Ide o revolučnú erotickú hračku, ktorá ženám prináša orgazmus behom krátkej chvíľky a nezostáva len pri jednom. Womanizer je pre všetky ženy, či už ide o veľmi vyťaženú a zamestnanú ženu, ktorá má na seba čas len chvíľku, alebo o ženu, ktorá si rada vychutnáva dlhé milovanie s partnerom. Lepší pohľad než na vzrušenú ženu, je už len pohľad na ženu po orgazme. S Womanizerom si tento pohľad užijete naozaj dosýta. 

 

                                             

Erotická bielizeň

Erotická bielizeň patrí neodmysliteľne k milostnej predohre a k milovaniu vôbec. Zvodné spodné prádlo prebúdza fantáziu a zvyšuje sexuálne vzrušenie. Erotická bielizeň je hravou predohrou a korením sexu. V erotickej bielizni sa cíti každá žena neodolateľná a vzbudzuje túžbu. Preto je to nádherný darček pre ženu, ale zároveň aj pre mužov.

 

                                             

Vibrátor

Vibrátor je tradičná erotická pomôcka, ktorá sa časom dostane do každej spálne. Nie je ale ľahké vibrátor vybrať. V dnešnej dobe existuje obrovské množstvo rôznych typov vibrátorov, v rôznych farbách, tvaroch a s rôznymi funkciami. Môžete žene darovať minivibrátor, klasický vibrátor, realistický alebo rotačný či iný špeciálny vibrátor. V prípade, že uvažujete o výbere vibrátora, odporúčame vám navštíviť predajňu Erotic City a nechať si poradiť od preškolenej obsluhy. Jednotlivé typy vám ochotne ukážu a poradia, ktorý vybrať. 

 

                                             

Vibrační vajíčko

Vibračné vajíčko je roztomilá erotická hračka, ktorú si žena na prvý pohľad zamiluje. Málokto vie, že sa vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie dá použiť v spálni aj v spoločnosti. Nebojte sa, bude to len vaše a partnerkine tajomstvo. Kúzlo je v tom, že si vibračné vajíčko žena zavedie, ale diaľkové ovládanie budete mať v ruke vy. Môžete ho zapínať, vypínať, meniť vibrácie, kedy budete chcieť, ideálne pri tých najnevhodnejších chvíľach ... Verte mi, nažhavení budete obaja a doma si to potom skvele užijete. 

 

                                             

Masážní hlavice

Masážna hlavica je veľmi známa erotická pomôcka hlavne zo šteklivých filmov, kde je prezentovaná ako úplne úžasná pomôcka, ktorá prináša silné orgazmy. A ona naozaj úžasná je. Bavíme sa o tých väčších dobíjacích, ktoré okrem naozaj silných vibrácií väčšinou ponúkajú aj zaujímavé vibračné programy. Masážna hlavica sa používa hlavne na stimuláciu klitorisu, ale dá sa samozrejme použiť aj na masáž celého tela. 

 

                                             

Anální pomůcka

Hoci by väčšina žien nikdy nepriznala, že má rada análny sex, je to jedna z najobľúbenejších praktík. Análna stimulácia, ak sa vykonáva správne, je veľmi vzrušujúca a veľa žien vďaka nej dosahuje silné orgazmy. Stačí začať pomaly a opatrne s menšou análnou hračkou, nezabudnúť na lubrikačný gél, bez ktorého sa to nezaobíde a užiť si nové pocity rozkoše. 

 

                                             

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť