Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Tipy na darčeky pre mužov

Muži sú hraví a sú pre každú srandu aj v spálni. Zvyčajne je to muž, kto príde s tým, že by skúsil okoreniť manželský sex nejakou erotickou hračkou. Väčšinou pri tom myslí na hračku pre ženu.

 

Čím ale môžete prekvapiť vy partnera? Ako je známe, tak páni dokážu byť na svoju mužskú pýchu pekne citliví, je teda potrebné doma zistiť, čo by prešlo, čo už nie a podľa toho výber zvážiť.

 

My pre vás máme niekoľko tipov na darčeky, ako pre konzervatívnych mužov, tak pre tých otvorených čomukoľvek.    

Masážny prostriedok

Masáži sa nebráni zvyčajne nikto, ide o príjemnú záležitosť, ktorú si každý rád užije. Ak masáž chrbta premeníte v erotickú masáž, váš partner bude úplne paf. Na penis môžete použiť silikónový masážny prostriedok, ktorý sa dá použiť aj na uľahčenie pohlavného styku. Nebude vám teda nič brániť v tom, aby ste z masáže prešli rovno k milovaniu. 

Náš tip: Masážny gél 2v1, Masážny Bio olej

Vibračný krúžok

Vibračný krúžok je úplne úžasná erotická hračka, s ktorou veľa párov začína. Vibrácie sú vzrušujúce pre oboch partnerov, takže si každý príde na svoje. Pevnejšie krúžky navyše posilnia erekciu. Vibračný krúžok neurazí a môže skvele naštartovať experimentovanie v spálni. 

Náš tip: Aquila, Longer, Honor, Pleione 

Vákuová pumpa

Erekcia už nie je ako predtým a je vám to ľúto? Máme pre vás riešenie a je ľahké. Vákuová pumpa je v tomto smere najspoľahlivejšou pomôckou. Funguje na zákonoch fyziky a funguje skvele. Stačí vložiť penis do valca a vytvoriť vákuum. Pri odsatí vzduchu sa nahrnie krv do penisu, aktivujú sa toporivé telieska a erekcia je na svete. Ak si muž nasadí erekčný krúžok, krv sa v penise udrží dlhšie a erekcia bude stabilnejšia a dlhšia. 

Náš tip: Athena, Charisma, Camelopardalis

Masturbátor

To, čo je pre ženy vibrátor, je pre mužov umelá vagína. Nebudeme predstierať, že muži nemasturbujú, masturbujú väčšinou veľa a radi. Prečo teda partnerovi nedopriať aj pri chvíľach osamote luxusný zážitok? Dnešné umelé vagíny sú z napodobeniny kože a zážitok s nimi je veľmi reálny. Túto erotickú hračku môžete samozrejme použiť aj spoločne, nič vám v tom nebráni. 

Náš tip: Christee, Aletha, Jennifer, Gama Leonis

Análna pomôcka

Hoci by väčšina mužov nikdy nepriznala, že majú radi análnu stimuláciu, je to aj pre nich veľmi vzrušujúca praktika. Navyše ide o zdravie prospešnú praktiku. Vedeli ste, že je masáž prostaty dobrá prevencia nielen proti rakovine prostaty či zväčšeniu prostaty, ale pomáha aj proti inkontinencii, impotencii a padaniu vlasov alebo nadmernému ochlpeniu, upravuje totiž celkovo hormóny v tele. 

Náš tip: Amba, Alcander, Ursala, Rhesus

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť