Tenga

Masturbátor - Tenga Puffy

(0 recenzí)
69.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Predstavujeme novinku pre mužov masturbátor Tenga Puffy Bint Green. Tento masturbátor zaručuje relaxáciu a potešenie kedykoľvek počas dňa. Jeho diskrétny a elegantný dizajn z neho robí nenápadného, ??ale veľmi účinného spoločníka pre vaše súkromné ??okamihy. Mäkký materiál a lahodná textúra masturbátora Puffy Bint Green poskytujú najvyšší možný komfort a uspokojenie.

Masturbátor Puffy Bint Green v odtieni mätovo zelenej
Elegantný dizajn a praktická funkčnosť tohto masturbátora zaisťujú absolútnu spokojnosť a nezabudnuteľný zážitok. K dispozícii je v atraktívnom odtieni mätovo zelenej, ktorý poteší nielen na pohľad. Vnútorná ultra mäkká hubovitá štruktúra masturbátora Puffy Bint Green je navrhnutá tak, aby poskytovala intenzívnu stimuláciu a zaisťovala realistický pocit. Masturbátor má mäkký a pružný vnútorný rukáv, ktorý je bohato opatrený rôznymi štruktúrami pre maximálnu stimuláciu. Vonkajšia časť je vyrobená z mäkkého hebkého silikónu, ktorý je príjemný na dotyk a zároveň sa dá ľahko stlačiť a ponúka tak možnosť regulácie tlaku pre väčší zážitok. Tenga Puffy Bint Green je navyše ľahko umývateľný a opakovane použiteľný, čo ho robí nielen praktickou, ale aj ekonomickou voľbou.

Výhody a plusy masturbátora Puffy Bint Green
-Mäkká vnútorná štruktúra simulujúca ľudský dotyk
-Puffy Bint Green v atraktívnom odtieni mätovo zelenej
-Ideálny pre užívateľov hľadajúcich nenápadné riešenie
-Vodotesný dizajn umožňuje ľahké a rýchle čistenie
-Ekonomická a ekologická voľba vďaka možnosti mnohonásobného použitia
-Masturbátor umožňuje upraviť si intenzitu stimulácie stlačením mäkkých stien

Použitie masturbátora
S masturbátorom Puffy Bint Green získate aj vzorku lubrikantu, ktorý zaistí ešte príjemnejší zážitok. Pred jeho použitím sa odporúča masturbátor dôkladne nalubrikovať. Vďaka vodotesnej konštrukcii zostáva vnútorná štruktúra suchá, čo umožňuje jeho opakované využitie. Po použití jednoducho zložte horný kryt, aby ste mohli produkt vyčistiť bez rizika, že by voda prenikla do vnútornej štruktúry a poškodila ju. Puffy je vybavený unikátnou technológiou uľahčujúcou schnutie – stačí otočiť označenie „Drying“ na tele produktu, čím vznikne medzera zaisťujúca efektívne vetranie a rýchle preschnutie.

Parametre
Vibrácie: nie. Materiál: Masturbátor: elastomér, obal: ABS, PC, POM, silikón materiál / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EU. Zloženie lubrikantu 5 ml: Voda, Glycerín, Polyakrylát, Hydroxyetylcelulóza, Methylparabén, Fenoxyethanol, Polysorbát 80, Sorbitan Laurát, Dinatrium EDTA. Vodotesnosť: áno (IPX7). Rozmery: celková dĺžka: 16,5 cm. Šírka: 8,7 cm. Dĺžka vloženia: pribl. na 15 cm. Šírka vloženia: pribl. na 4,5 cm. Vnútorný priemer: roztiahnuteľný. Hmotnosť: 350 g. Farba: zelená. Veľkosť balenia: xxx.

Parametre produktu

Farba hnedá, zelená, biela
Dĺžka 16.5 cm
Priemer flexibilný
Materiál elastomer
Vibrácie nie
Napájanie/batéria nie
Vodovzdornosť IPX7 
Typ univerzálny
Značka Tenga

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť