Tenga

Masturbátor - Tenga Flip Zero Electronic Vibration

(0 recenzí)
219.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Vychutnajte si najdynamickejšiu dunivú stimuláciu s masturbátorom Flip Zero Electronic od značky Tenga. Tento model sa pýši robustnejším materiálom, vysoko výkonnými vibračnými funkciami a vnútornými detailmi vyladenými tak, aby zodpovedali intenzívnym pocitom z pevnejšieho materiálu. Pripravte sa na novú dimenziu potešenia s masturbátorom Flip Zero Electronic pre ešte silnejšiu stimuláciu.

Flip Zero Electronic masturbátor zaisťuje dynamické a silné vibrácie
Masturbátor disponuje pevnejším materiálom a veľmi tichými vibráciami, než majú jeho predchodcovia. Vďaka dvom vibračným jadrám Flip Zero Electronic zaisťuje dynamické a silné vibrácie, ktoré sú určené pre intenzívnu stimuláciu. Vnútorná vložka je vyrobená z TPE materiálu, ktorý skvele prijíma a udržuje teplotu, čo zvyšuje realistickosť zážitku. Zložité textúry vo vnútri poskytujú intenzívnu stimuláciu. Bezšvový vstup bráni úniku lubrikantu a zároveň poskytuje silný vákuum efekt. Stlačením bočných častí masturbátora môžete regulovať intenzitu stimulácie, a pritlačnú podložku môžete využiť na umožnenie úniku vzduchu cez jednocestný ventil, čo prináša realistickejšie pocity sania, podobne ako pri orálnom sexe. Masturbátor je vybavený 5 vibračnými a pulzačnými režimami, čo umožňuje rôznorodosť vo vašom zážitku. Flip Zero Electronic je plne dobíjací pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Doba nabíjania trvá 90 minút, počas ktorých si môžete užívať až 40 minút plného výkonu.

Plusy masturbátora Flip Zero Electronic
-Ergonomický tvar pre pohodlné držanie a používanie
-Flip-open design umožňuje ľahké čistenie a údržbu
-Dve vibračné jadrá poskytujú rôzne vibračné režimy
-Flip Zero Electronic ponúka možnosť výberu z piatich rôznych vibrácií
-Ľahko sa čistí vďaka otváraciemu dizajnu, je možné nabíjať súčasne so sušením
-Masturbátor sa nabíja pomocou USB kábla
-Tichý chod v porovnaní s iným vibračnými zariadeniami

Použitie masturbátora
Priložená vzorka lubrikantu zvyšuje komfort pri používaní a zlepšuje celkový zážitok, odporúčame masturbátor pred použitím nalubrikovať. Vďaka otváraciemu mechanizmu je možné masturbátor jednoducho a rýchlo vyčistiť. Posuvné skladacie ramená fungujú ako stojan na jednoduché hygienické sušenie a umožňujú diskrétne skladovanie bez obáv z poškodenia produktu. Stlačením tlačidla na posuvných ramenách môžete prechádzať režimami vibrácií. Masturbátor je vodeodolný pre ľahšie čistenie, nabíjacia základňa NIE JE vodeodolná.

Parametre
Vibrácie: 5 vibračných programov. Materiál: TPE, PC, PP, ABS, Silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Zloženie lubrikantu 5 ml: Voda, Glycerín, Polyakrylát, Hydroxyetylcelulóza, Methylparabén, Fenoxyethanol, Polysorbát 80, Sorbitan Laurát, Dinatrium EDTA . Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode (IPX4). Rozmery: celková dĺžka: 17,5 cm. Šírka: 8 cm. Použiteľná dĺžka: 17 cm. Šírka vloženia: 6,5 cm. Vnútorný priemer: roztiahnuteľný. Súčasťou balenia je USB kábel. Hmotnosť: 530 g. Farba obalu: biela. Farba vnútornej vložky: transparentná. Veľkosť balenia: xxx.

Parametre produktu

Farba biela, čierna
Dĺžka 17.5 cm
Priemer flexibilný
Materiál TPE 
Vibrácie Áno-päťstupňová
Napájanie/batéria Dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX4 
Typ univerzálny
Značka Tenga

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť