Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Sexy a sebavedomá

Sebavedomie je sexy a v spálni je priam nenahraditeľné. Ak vám Vašu sebaistotu kazí nejaký ten faldík navyše alebo zvädnuté prsia, kúpte si zvodné prádlo a užite si sexy večery plné vášne. Vychytané erotické prádlo dokáže s postavou zázraky. Pozdvihne Vaše prednosti a nedokonalosti skryje. Stačí si vyskúšať pár kúskov a zistiť, čo je to pravé pre Vás. 

Farba bielizne

Aká farba bielizne je najviac sexy? No predsa tá vaša obľúbená. Ak pri výbere bielizne zvolíte práve tú svoju farbu, budete žiariť sebavedomím a budete sa cítiť naozaj dobre.

A ako jednotlivé farby dokážu pôsobiť?

Čierna pôsobí na mužov veľmi vášnivo a ženy sa v takej bielizni cítia najlepšie. Muži vidia v žene v čiernom aktívnu milenku, ktorá im dopraje veľké uspokojenie.

 

Biela je symbolom čistoty a nevinnosti a ženy, ktoré ju majú v obľube, dávajú mužovi obvykle najavo, že on je ten, kto má prevziať hlavnú iniciatívu.

 

Červená pôsobí dráždivo a afrodiziakálne. Vyvoláva živočíšnosť a má zvláštnu energiu. Ženy sa cítia žiaduce, nehanbia sa požiadať o to, čo chcú a muži im to s radosťou doprajú.

 

Naopak modrá farba evokuje skôr pokoj a mier, muža moc neburcuje. Spodná bielizeň v modrej farbe pôsobí usadlo a žena o sebe hovorí, že pre ňu nie je sex príliš dôležitý.

 

Ružová farba je vyzývavá a zároveň romantická. Vypovedá o vášnivosti a veľkom sexuálnom sebavedomí. S mužmi robí divy. 

 

Romantička alebo dračica?

Nálady ženy sa menia rýchlejšie ako počasie. Vplyv hormónov a cyklické fázy sú neúprosné a ženám aj mužom nezostáva než sa s nimi zmieriť a nebáť sa ich využiť vo svoj prospech.

 

Pokiaľ na ženu príde romantická nálada, môže partnera oslniť čipkovaným prádlom, košieľkou zdobenou roztomilými mašličkami, nohavičkami v tvare motýľa alebo jemnými pančuškami.

 

V dňoch, kedy sa žena cíti sebaisto a túži po surovom sexe, môže na partnera vytiahnuť silnú zbraň v podobe podväzkov, korzetu, priliehavého overalu alebo pančúch s veľkými okami.

Kúpiť si bielizeň sama alebo si nechať kúpiť?

Po malom prieskume sme zistili, že sú muži pri výbere erotickej bielizne často bezradní. Najväčší problém majú s veľkosťou. Je teda lepšie nakupovať bielizeň spoločne, aspoň zo začiatku. Pokiaľ ale budete chcieť partnera prekvapiť a uistiť ho v tom, ako veľmi ste úžasná, vydajte sa na nákup bielizne sama. Určite sa vám to vráti v podobe spokojného a láskyplného vzťahu a skôr alebo neskôr aj v podobe nejakého sexi darčeku.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť