Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Horúce leto je pred nami

Leto je konečne tu a všetci sa tešia na prázdniny a dovolenku. Niekto jazdí s priateľmi alebo osamote ústrety novým dobrodružstvám, vrátane tých sexuálnych. Niekto vyráža v páre a teší sa na spestrenie milostného života. Nech už to máte akokoľvek, zabudnite na stres, na problémy v práci, na domácu rutinu a užite si dovolenku na plno, príležitostí na sex bude určite veľa. A pribaľte si do kufra pár erotických hračiek, tie vás nažhavia a urobia z dovolenky zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať.

Vášnivá dovolenka

Divoké páry sa na dovolenku tešia asi viac ako ostatní. Na dovolenke nemusia tlmiť svoje vášne a môžu si užívať na plno. Prečo sa krotiť, keď ich za pár dní už na tom mieste nikto nikdy neuvidí a nebude počuť. Divoké páry majú zvyčajne väčšiu erotickú výbavu a majú potrebu v oblasti sexu viac experimentovať. Rôzne vibrátory, vibračné vajíčka alebo análne pomôcky sú len základ. Takáto výbava môže obsahovať tiež putá, bičíky a špeciálne vibrátory ako je Amelis alebo Chorus.

Romantická dovolenka

Romantika by nemala chýbať v žiadnom vzťahu. Je to pekné, keď sa dvaja ľudia majú radi a neboja sa tú lásku prejavovať milými a romantickými gestami. Kvety, sviečky, držanie za ruky, letmé bozky a nežné milovanie, to všetko k romantike patrí. Romantické duše hľadajú predovšetkým spriaznenie a súlad. Pri milovaní je pre nich viac dôležitá predohra, preto volia z erotických pomôcok skôr masážne sviečky a oleje, masážne strojčeky a drobné erotické pomôcky ako je vibračné srdiečko Pulsatio alebo minivibrátor Mikolas.

Rodinná dovolenka

Niektoré manželské páry, ktoré majú malé deti by možno mohli tvrdiť, že sex na dovolenke nie je možný, ale ja si myslím, že aké si to urobíš, také to máš. Tiež mám deti. Hlavné je unaviť deti a nevyčerpať seba. A úplne zásadné je mať samostatnú spálňu. Potom už milovaniu a experimentovaniu nič nebráni. Je to výborná príležitosť, kedy otestovať novú erotickú hračku a užiť si niečo viac. Vyskúšajte nový vibračný krúžok We-Vibe Verge alebo stimulátor klitorisu Womanizer, ktorý sa teraz vyrába aj v ekologickej verzii ako Premium Eco. Aby ste mali prehľad, nezabudnite sa občas pozrieť na naše novinky, často ich aktualizujeme.

 

Singel dovolenka

Ak nemáte parťáka alebo parťáčku na dovolenku, nezúfajte. Nemať partnera ešte neznamená nemať sexuálny život. Existuje veľa erotických hračiek pre singel ženy aj single mužov. A nejaké to malé erotické dobrodružstvo alebo letný románik môže tiež prísť. Leto priamo zvádza k zoznamovaniu, nadväzovaniu nových vzťahov aj k nezáväznému sexu. Nezabudnite preto na kondómy, nikdy neviete, kedy sa budú hodiť.

Pre single mužov

K masturbácii vám môže stačiť len lubrikačný gél alebo si môžete dopriať sex s umelou vagínou. Znie to možno trochu divne, ale verte, že pocity pri použití sú veľmi reálne a s rukou sa to nedá porovnať. Zvlášť keď si vyberiete materiál, ktorý je dokonalou imitáciou ľudskej pokožky. Pre fajnšmekrov máme v ponuke "Womanizer" pre mužov. Ide o masturbátor Arcwave Ion, ktorý používa rovnakú technológiu stimulácie Pleasure Air ako legendárny Womanizer - stimulátor klitorisu. Alebo môžete vyskúšať skvelé masturbátory ako je Phoenix alebo Centaurus, ktoré majú mimo vibračných programov aj funkciu zahrievania, ktorá je pre mužov veľmi zaujímavá a vzrušujúca.

Pre single ženy

Portfólio výrobkov pre ženy je veľmi široké. Ženy majú v tomto smere takmer neobmedzené možnosti. Túžite po vaginálnej stimulácii? Je klitoris ten spúšťač orgazmu? Máte citlivé bradavky? Alebo potrebujete kombináciu vnútornej a vonkajšej stimulácie súčasne? Pre všetky ženy sa v Erotic City nájde niečo úžasné. Ženy môžu vyberať medzi klasickými vibrátormi alebo špeciálnymi. V ponuke máme stimulátory klitorisu alebo vibračné vajíčka. A samozrejme análne pomôcky pre všetky ženy, ktoré túto praktiku milujú. Za najlepšiu pomôcku pre ženy však považujem Womanizer. Je to unikátna erotická hračka, ktorá má heslo: Za minútu na vrchole! Womanizer je skvelý a všetky ženy, čo ho majú, ho milujú.

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť