Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Pomôcky pre páry: od masážnych olejov až po párové vibrátory  

Ak si chcete spestriť milostný život a vyskúšať niečo nové, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Svojmu sexu pridáte veľmi jednoducho ďalší rozmer, keď skúsite nejakú z nasledujúcich pomôcok.

Masážne oleje 

Oleje, ktoré vám môžu spestriť predohru a posunúť ju na ďalšiu úroveň. Podrobný návod ku zmyselnej erotickej masáži nájdete v článku v našej blogovej sekcii. Môžete si k nej vybrať z niekoľkých druhov špeciálnych telových olejov. Pokiaľ chcete sexu s partnerom pridať nový rozmer a zároveň máte radi skôr romantické milovanie, je pre vás masáž rozhodne to pravé.

Do kategórie Masážne oleje

Lubrikanty

Pomôcka, ktorá je pre niektoré páry nevyhnutnosťou. Rovnako ako pri olejoch si môžete vybrať z rôznych vôní a typov, lubrikant navyše neslúži len ako pomoc pre zvlhčenie a ľahší styk, existujú aj gély, ktoré sú znecitlivujúce a môžu napríklad pomôcť mužovi oddialiť orgazmus. Vyberte si preto ten, ktorý vám presne sadne.

Do kategórie Lubrikační gely

Klasické a párové vibrátory

Okrem klasických vibrátorov, ktoré môžete samozrejme tiež využiť ako pomôcku pri sexe s partnerom, existujú aj párové vibrátory, špeciálne prispôsobené tak, aby poskytovali rozkoš obom partnerom zároveň. Majú totiž zahnutý tvar a dokážu dráždiť klitoris i koreň penisu, a zintenzívnia tak váš spoločný zážitok.

Do kategórie Vibrátory

Prádlo

Pokiaľ si potrpíte na krásne spodné prádlo, rozhodne neváhajte a investujte do kvalitných kúskov - či už pre seba, alebo pre partnerku v prípade mužov. Nie je to síce vyložene sexuálna pomôcka, ale je to niečo, čo môže skvele odštartovať spoločný večer. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú - či už ide o farbu, spracovanie, alebo typ. Ak navyše poznáte partnerkine miery, je spodná bielizeň skvelým darčekom, ktorý nakoniec urobí radosť vám obom. A keď presne neviete, nevadí - vyberte strečové oblečky zo sieťoviny.

Do kategórie Erotické prádlo

Pripínací penis

Párová pomôcka pre "pokročilých" alebo tých, ktorí si chcú spestriť svoj milostný život. Pripínací penis je kópia mužského penisu, ktorý si buď muž, alebo žena pripne na svoje telo. Žena ho môže použiť a poskytnúť partnerovi análny sex, muž ho môže použiť, ak chce svoju partnerku uspokojiť vaginálne a análne naraz. Existujú aj duté pripínacie penisy, do ktorých muž vloží svoj penis - tie sa hodia vo chvíľach, keď je muž napríklad po úraze a chce svoju pýchu zväčšiť. Pripínací penis je samozrejme tiež vhodnou pomôckou pre lesbické páry.

Do kategórie Pripínacie penisy

Masážne pomôcky

Masážne strojčeky sú veľmi praktické pre masírovanie (boľavého) chrbta, môžete ich ale samozrejme využiť aj pre stimuláciu intímnych partií svojho náprotivku. Existuje aj pomôcka priamo určená pre slastnú masáž hlavy - masážny relaxátor. Žena si určite užije masáže orálnym stimulátorom, ktorý vďaka mäkkým silikónovým jazýčkom imituje pohyby jazyka. Skvelým osviežením sú aj rôzne šteklítka z pierok.

Do kategórie Masážne strojčeky

Do kategórie Šteklítka

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť