Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vážení zákazníci,

sme radi, že vám môžeme oznámiť otvorenie kompletne všetkých predajní Erotic City od 20.05.2020. Návšteva predajne bude prebiehať za zvýšených hygienických podmienok. V predajniach pre vás máme k dispozícii dezinfekciu na ruky a budeme vás obsluhovať v hygienických rukaviciach. Aj naďalej platí nosenie rúšok a rozostupy medzi zákazníkmi dva metre.

 

Veríme, že aj napriek týmto opatreniam je to pre vás dobrá správa, rovnako ako pre nás. Veľmi sa na vašu návštevu tešíme, a preto sme si pre vás pripravili hneď niekoľko zaujímavých bonusov, aby sme vám urobili radosť a nákup vám čo najviac spríjemnili.

Darček k nákupu už nad 20 €

Milujete darčeky zadarmo? Teraz máme darček pre každého zákazníka už pri nákupe nad 20 €. Vybrať si môžete z rôznych ponúkaných darčekov. S vyšším nákupom bude darček hodnotnejší a zaujímavejší.

 

Kompletný prehľad darčekov nájdete TU

 

Zľava 10% na ďalší nákup

Každý zákazník, ktorý bude mať nákup nad 60 €, získa od nás zľavu 10% na ďalší nákup. Pripravujeme pre vás ďalšie zaujímavé novinky, takže zľava sa určite hodí. K získaniu zľavy je potrebné registrovať sa TU

Zľava na Womanizer W500

Za minútu na vrchole! Obľúbený typ Womanizer W500 si teraz môžete zaobstarať o 30 € lacnejšie na predajniach aj na e-shope. Womanizer W500 ponúkame v rôznych farbách, vyberať môžete TU

Kompletné informácie o akcii zľava Womanizer W500 nájdete TU

 

Podmienky akcie: Akcia platí od 20.05.2020 do odvolania alebo do rozdania darčekov. Zmena darčekov vyhradená. Zľava 10% platí do 31.08.2020. Zľava sa nevzťahuje na akciový a už zlacnený tovar, ktorého cena sa končí "9".

 

Veríme, že vám bonusy k nákupu urobia radosť a zachováte nám svoju priazeň. Ďalej sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé podujatia aj články v poradni. Sledujte náš web, predovšetkým aktuality a novinky, potom tiež Facebook a Instagram, budeme vás ďalej inšpirovať.

Zoznam otvorených predajní

 

Rezervácia na predajni

Staráme sa o vaše bezpečie a preto, ak chcete na pobočke stráviť čo najkratší čas, objednajte si tovar už z domova ako rezerváciu na predajni. Tovar pre vás odložíme a bude na vás čakať rovno pri pokladni k prehliadnutiu a nákup vybavíme v čo najkratšom čase.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Erotic City

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť