Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Orálny sex – tipy pre neho i pre ňu

Prijímať a poskytovať potešenie ústami a jazykom je snáď tou najintímnejšiou a najdôvernejšiou praktikou v sexuálnom vzťahu. A pre mnohých tiež tou najkrajšou. Ako si orálny sex vychutnať ešte viac?

Pre ženy

1. Pozor na zuby. Mužom nie je väčšinou veľmi príjemné, keď o ich najcitlivejšiu časť tela zavadíte zubom.
2. Nezabúdajte na okolie. Venujte sa aj semenníkom, ale aj hrádzi. Uvidíte, ako veľmi to váš partner ocení!
3. Nikam sa neponáhľajte. Tempo si určujte sama - začnite pozvoľna, zrýchľujte, potom zasa spomaľte. Užívajte si ten okamih, kedy skučí blahom, a pozorujte na sebe narastajúce vzrušenie.
4. Vyfintite sa! Asi ste si všimli, že vo filmoch pre dospelých sú ženy poskytujúce mužovi potešenie ústami krásne namaľované a oblečené do sexi bielizne. Vyzlečte tepláky a bavlnené tričko a poskytnite aj vy svojmu partnerovi mimoriadny vizuálny zážitok. A pozerajte sa mu pri tom do očí - to väčšinu mužov veľmi vzrušuje.
5. Neprestávajte ani po vyvrcholení. Stačí len zvoľniť tempo. A váš muž zošalie slasťou. Zvlášť vtedy, keď semeno prehltnete alebo zlížete.

Pre mužov

1. Nie je potrebné tlačiť na pílu. Väčšina žien ocení skôr jemné dotyky jazykom než príliš silný tlak.
2. Preskúmajte všetko. Nikam sa neponáhľajte a objavujte postupne všetky zákutia ženského prirodzenia. Experimentujte aj s tempom, ktoré môžete striedať.
3. Skúšajte rôzne polohy. Obľúbená je napríklad poloha zozadu, kedy sa vám intímne partie ženy odhalia v celej svojej kráse.
4. Buďte trpezliví. Niektorým ženám trvá trochu dlhšie, než dosiahnu orgazmus.
5. Pri vyvrcholení ženy môžete skúsiť penetráciu a overiť si na vlastnej koži, ako veľmi sa žene vaša starostlivosť páčila.

 

Ešte o niečo väčšie potešenie pre oboch partnerov môže priniesť vibračná minipatrónka v ústach. Vďaka vibráciám povýši orálny sex na ďalšiu úroveň.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť