Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Novinka Womanizer Starlet

Womanizer Starlet bol navrhnutý tak, aby bol zaujímavý pre ženy, ktoré sú ešte len na začiatku svojho sexuálneho života, aj pre zrelé ženy, ktoré v sexuálnom živote už vedia, čo chcú a potrebujú.

 

Každá žena má právo zažívať intenzívne orgazmy. Vždy a všade! Vďaka praktickej veľkosti Womanizeru Starlet môžete zažívať svoju obľúbenú rozkoš nielen doma, ale aj na pracovných cestách, dovolenkách a víkendových výletoch. Mobilita v kombinácii s moderným dizajnom robí z Womanizeru Starlet dokonalého spoločníka. Womanizer Starlet je menší a lepšie sa používa spolu s partnerom.

 

A ako vlastne funguje? Stačí ho priložiť na klitoris a užiť si vzrušujúce potešenie. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo a jemne stimuluje. Ženy tak zažijú úplne nové pocity slasti, ktoré sú korunované orgazmami.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť