Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Novinka Womanizer Premium

Womanizer nás prekvapuje stále novým dizajnom tejto fenomenálnej erotickej hračky. U posledného z nich Womanizer Premium ale urobil veľký pokrok a zapracoval najmä na nových funkciách. 

 

Womanizer Premium ponúka nielen základnú funkciu Pleasure Air Technology, čo je revolučná technológia, ktorá nemá nič spoločné s vibrátorom a prvýkrát umožňuje bezdotykovú stimuláciu klitorisu. Prístroj Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo a jemne stimuluje. Ale prináša dve úplne nové funkcie: Smart Silence a Autopilot.

Smart Silence

zaisťuje, že Womanizer Premium začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. Funkciu Smart Silence je možné deaktivovať stlačením tlačidiel E + a E- súčasne po dobu dvoch sekúnd.

Autopilot

je relaxačné funkcia, ktorá prináša nečakané orgazmy a prekvapivo nový spôsob vzrušenia. Po aktivácii autopilot stlačením príslušného tlačidla, sa rozsvieti jedna ľad dióda a ocitnete sa v prvom móde, ktorý náhodne vyberá rytmus tlakových vĺn v rozmedzí 1.-4. stupňa intenzity. Po stlačení tlačidla + sa dostanete do druhého módu a Womanizer Premium vyberá rytmus v rozmedzí 1.-8. stupňa. Po ďalšom stlačení tlačidla + sa ocitnete v treťom móde medzi stupňami 1-12 a rozsvieti sa tretia led dióda. Program vyberá náhodne intenzitu, a preto sa orgazmy objavujú nečakane a o to môžu byť intenzívnejšie.

 

Womanizer Premium je 100% vodotesný, preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť