Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Za minútu na vrchole

Britská speváčka Lily Allen a Womanizer spojili svoje sily a spoločne navrhli nový Liberty. Trendy žiarivé farby, šesť úrovní intenzity a veľa úžasné energie Womanizer Liberty privádza ženy k nečakaným vrcholom.

 

Nová farba obľúbeného Womanizeru Liberty je skladom. Páni, ak neviete, čím potešiť svoju manželku alebo priateľku a stále hľadáte erotickú pomôcku, ktorá by priniesla viac vzrušenia do vašej spálne, tak vyskúšajte Womanizer! Je to erotická hračka, ktorou potešíte každú ženu a vy budete za hrdinu. Dá sa použiť pri milovaní, môžete tak mať partnerkine orgazmy pevne v rukách sám.

 

Womanizer stimuluje klitoris iným spôsobom ako všetky bežné pomôcky. Pleasure Air ™ je patentovaná technológia, ktorá zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho bezdotykovo a jemne stimuluje. Jeho heslo znie: Za minútu na vrchole!

 

My vieme, že právo na orgazmus má každá žena. Womanizer pomáha dosahovať orgazmus aj ženám, ktoré s jeho dosiahnutím mali problémy alebo ho nedosahovali vôbec. Pomáha vracať chuť na sex a je úplne jedinečný.

 

Ženy, ktoré si užívajú sex plnými dúškami na neho tiež nedajú dopustiť. Posúva ich zážitky a sexualitu na vyššiu úroveň a väčšina z nich vďaka Womanizeru dosahuje viacnásobné orgazmy.

 

Liberty je nádherný tip Womanizeru, ktorý vás zaujme predovšetkým svojím vzhľadom. Je veľmi diskrétny a je vybavený magnetickým krytom, takže je ideálny aj na cesty. Liberty je 100% vodotesný a je možné sa s ním hrať v sprche aj vo vani.

 

Ďalšie informácie o Womanizery, o tom ako vlastne funguje, sa dozviete v zaujímavom článku Za minútu na vrchole, recenzie zákazníčok nájdete TU

 

Vaše Erotic City

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť