Love Gel
Kat. číslo 096566

Sada - lubrikant Aqua + dezinfekcia

(0 recenzí)
39.99 €
-11 % 44.94 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Zvýšte váš komfort a hygienu s našou špeciálnou sadou pre vaše intímne chvíle, ktorá obsahuje čistý lubrikačný gél na vodnej báze Aqua Neutral a hygienický čistiaci sprej Toy Cleaner. Táto kombinácia je ideálna pre každého, kto hľadá nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť pri svojich intímnych chvíľach.

Komfort a dlhotrvajúce zvlhčenie
Sada obsahuje čistý lubrikačný gél na vodnej báze, ktorý zaisťuje maximálne pohodlie pri milovaní aj pri použití erotických pomôcok. Je ideálny pre ženy trpiace vaginálnou suchosťou, či už vplyvom menopauzy alebo po operáciách. Dermatalogicky testovaný a hypoalergénny gél, bezpečný aj pre veľmi citlivé osoby.

Bezpečnosť a hygienická čistota
Súprava obsahuje hygienický čistiaci sprej Toy Cleaner, ktorý je kľúčom k udržaniu vašich erotických pomôcok v perfektnom stave. Vďaka zloženiu bez obsahu alkoholu jemne čistí a predlžuje životnosť vašich obľúbených hračiek. Neobsahuje žiadny nepríjemný zápach alkoholu, čo zaisťuje príjemné používanie.

Použitie a zloženie lubrikačného gélu a dezinfekcie
Lubrikant Aqua Neutral - čistý lubrikačný gél
Lubrikant je dermatologicky testovaný a je hypoalergénny, je teda bezpečný aj pre veľmi senzitívne osoby. Lubrikačný gél je plne kompatibilný pri použití s ??kondómami. Gél je aromaticky a chuťovo neutrálny, neobsahuje oleje a tuky, neobsahuje žiadne farbivá ani spermicídne látky. Použitie: Naneste lubrikant na akúkoľvek časť tela, kde je požadované dodatočné zvlhčenie, v prípade potreby opakujte.
Objem: 100ml. ZLOŽENIE/ INGREDIENTS (INCI): AQUA, GLYCERÍN, HYDROXYETHYL-CELLULOSE, PHENOXYETHANOL, ALLANTOINE, BENZOIC ACID

Dezinfekcia Toy Cleaner - hygienický a ošetrujúci čistiaci sprej
Toy Cleaner je extrémne účinný čistič bez alkoholu. Použitie: Aplikujte na ruky / predmety 3 ml (3 streknutia) Toy Cleaner, votrite a nechajte pôsobiť po dobu 60 sekúnd. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte zasiahnutiu očí a otvorených rán, v prípade zasiahnutia vypláchnite prúdom studenej vody. Neprehĺtajte. Skladujte v suchu a tme. Krajina pôvodu: Nemecko.
Objem: 50 ml. ZLOŽENIE: AQUA, PROPYLENÉ GLYCOL, HEXAMIDINE DIISETHIONATE, PHENOXYETHANOL, DIHYDROCHALCONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL.

Parametre produktu

Báza vodná
Objem/Obsah 100 ml
Značka Love Gel

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť