Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
LeatherCleaner
Kat. číslo 050126

Čistiaci prostriedok na kože - Amsterdam

(0 recenzí)
24.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

V súčasnej dobe sú možné,
iba objednávky s doručením domov:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Čistič kože je špeciálne navrhnutý a vyrobený pre čistenie a úpravu erotických odevov z kože. erotických hračiek z kože a pomôcok z kože. Pred použitím si dôkladne prečítajte celý návod na použitie a varovania. Produkt nie je vyrobený ani nie je určený pre ľudskú spotrebu. Návod – inštrukcie: Na čistú mäkkú handričku alebo vatový tampón použite čistiaci roztok. Vyskúšajte najskôr čistiaci roztok na mieste. ktoré sa nachádza na nenápadnej časti odevu. Jemne zapracujte čistič do kože. Suchou handričkou absorbujte prebytočnú tekutinu. Počkajte až do úplného zaschnutia. V prípade. že sú po zaschnutí stále viditeľné farebné zmeny na koži. potom ďalšie používanie čističa spôsobí. že zostanú viditeľné farebné zmeny na koži. Zoberme toto do úvahy pred ďalším pokračovaním v čistení. Varovanie: Nevdychujte. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Horľavý. Chráňte pred otvoreným ohňom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nefajčite pri používaní tohto výrobku. V prípade požiaru: použite vodu na hasenie požiaru. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Nejedzte. nepite a nefajčite pri používaní tohto výrobku. Používajte iba vonku alebo v dobre vetranom priestore. Používajte ochranné rukavice / odev / ochranné okuliare. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Pri zasiahnutí kože: odstráňte okamžite kontaminovaný odev a opláchnite pokožku vodou. Pri požití: vypláchnite ústa. Pri vdýchnutí: preneste postihnutého na čerstvý vzduch a udržujte v polohe uľahčujúcej dýchanie. Zavolajte lekára. ak sa necítite dobre. Skladujte v dobre vetranom priestore. Uchovávajte v chlade.

Parametre produktu

Značka LeatherCleaner
K stiahnutiu cisticekuze.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Milan 12.2.2020 | 16:37

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký byste doporučila poppers? Používali jsme tento a byli jsme spokojení, ale jestli je nějaký třeba více oblíbenější, tak klidne vyzkoušíme. Děkuji za rady.

Čistiaci prostriedok na kože - Amsterdam
Odpověď
Alena, Erotic City
13.2.2020 | 13:10
Dobrý den,  z těchto čistících prostředků… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť