Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Lady Dreams
Kat. číslo 072287

Vibrátor - Ursa Major

(0 recenzí)
234.99 €
-41 % 399.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Nechajte sa zviesť a rozmaznávať fenomenálnym výkonom luxusného vibrátora Ursa Major. Ursa Major disponuje dvoma výkonnými motorčekmi. Má unikátny tvar, aby stimuloval a potešil ženu na dvoch intímnych zónach súčasne, prináša teda maximálnu stimuláciu a uspokojenie. Rotačná funkcia tela je pre vaginálne potešenie a výstupok bude milovať váš klitoris. Vibrácie aj rotácie môžete používať podľa momentálnej nálady a chuti, každá funkcia je ovládateľná zvlášť. A čo viac? V tele vibrátora sa nachádza ohybný kĺb, vďaka ktorému si nastavíte sklon tela a tým ovplyvníte rotačnú funkciu, môžete usmerniť silu stimulácie podľa svojich požiadaviek. A ďalej? Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť inovatívnu technológiu a funkciu - Stlač a podrž tlačidlo, ktorá napodobňuje prirodzenú eskaláciu ľudskej vášne. Čím dlhšie držíte tlačidlo, tým viac sa vibrácie zosilnia. Ak chcete vibrátor vypnúť - stlačte tlačidlo krátko. Ursa Major je opatrený cestovným zámkom. Ursa Major disponuje lítium-iónovou batériou. Doba nabíjania: až 9 hodín (12 hod. pri prvom nabití). Doba prevádzky je až 16 hod. Na nabíjanie používajte len originálnu dobíjaciu základňu priloženú v balení. Materiál: vysokokvalitný silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (vhodný do sprchy,vane, bazéna). Celková dĺžka:24 cm. Vkladacia dĺžka: 14,5cm Priemer: 3-4,5cm Farba: fialová. Darčekové balenie.
.

Parametre produktu

Farba fialová
Dĺžka 24 cm
Priemer min. 3 cm
Priemer max. 4.5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-plynulá
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť vodotesné
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálna aj klitoriálna
Značka Lady Dreams
K stiahnutiu G5.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť