Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Hľadáte zaujímavé zamestnanie? 

Pripojte sa k nám do tímu! Sme stabilná firma, ktorá ponúka pracovné možnosti po celej Slovenskej republike i v Česku. Odštartujte kariéru v spoločnosti, ktorá vám umožní rásť a kde sa nadšenie a nové nápady cenia rovnako ako dlhoročné skúsenosti.

Čo ponúkame?

Ponúkame prácu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, stálu mzdu, zamestnanecké benefity a priateľský kolektív.

A koho hľadáme?

Hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorí majú predajného ducha, energickosť a vedia pracovať v tíme aj samostatne. Hľadáme tých najlepších z vás, ktorí chcú ukázať svoje schopnosti a majú chuť učiť sa nové veci.

Asistent / ka predaja, vedúci predajne

Pre naše pobočky hľadáme šikovných uchádzačov na pozíciu asistent/ka predaja a vedúci predajní. Práca je vhodná pre ženy aj mužov bez ohľadu na vekovú skupinu, absolventi aj stredný vek vítaný!

Voľné pracovné pozície SR

Voľné pracovné pozície ČR

 

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis s fotografiou na adresu lidskezdroje@cityrealex.com alebo vyplňte formulár konkrétnej ponuky na našom webe. Všetky doručené odpovede starostlivo preštudujeme a vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť