Fun Factory
Kat. číslo 064933

Masturbátor - Cobra Libre

(0 recenzí)
119.99 €
-40 % 199.95 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Cobra Libre je fantastická erotická hračka pre masáž žaluďa pre masturbáciu všetkých moderných mužov. Cobra Libre je masturbátor pre tých, ktorí chcú niečo netradičné a nové. Tvar masturbátoru sa vymyká všetkým doteraz ponúkaným produktom na trhu - je nadčasový, je elegantný, nie je vulgárny - jednoducho je očarujúci. Vzhľadom k tomu, že výrobcovia v tomto prípade ponechali naozaj obrovské možnosti pre svoju vlastnú fantáziu, je to tiež konečne ten pravý masturbátor pre neobmedzenú množinu mužov, tvarovo ani dizajnovo totiž nemožno vytknúť absolútne nič. Je to presne tá hračka, ktorú jedni budú obdivovať pre moderný tvar, druhí pre nenápadnosť a ďalší naopak pre futuristický vzhľad. Cobra Libre je vybavený hneď dvomi motormi, čo ako sami iste uznáte je u masturbátoru vec nevídaná, ale dokonca aj efektívnosť a funkčnosť dáva úplne iný rozmer. Inovatívne a štýlovo podsvietené ovládanie vibrácií dovoľuje ich reguláciu intuitívne a presne podľa vašich pocitov a požadovaného vzrušenia. Cobra Libre je akumulátorový, teda je nabíjateľný patentovanou nabíjačkou Click'n'charge. Táto nabíjačka Click'n'charge už nie je v každom balení automaticky, ale zakúpite ju zvlášť. Cobra Libre - pred prvým použitím riadne nabite! Nabíjanie môže trvať až 12 hodín! Cobra Libre stimuluje najcitlivejšiu časť penisu - žaluď. Masturbátor Cobra Libre je 100% vodotesný. Cobra Libre sa veľmi ľahko čistí a udržiava. Cobra Libre výborne padne do ruky. Ovláda sa intuitívne trojicou tlačidiel pre zapnutie / vypnutie a reguláciu vibrácií +/-. Disponuje 10 stupňami plynulých vibrácií, 3 stupňami pulzácií, kedy sa striedajú jednotlivé motorčeky v naprogramovanom časovom slede (do 5. stupňa plynulých vibrácií je zapnutý jeden motorček, od 6. stupňa sa zapína vibrácia aj u druhého motorčeku). Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Batéria: dobíjací akumulátor (USB dobíjací kábel je možné dokúpiť, kontaktujte zasilky@cityrealex.com). Celková dĺžka: 16 cm, šírka: 6 cm. Priemer vnútorný: 2-6 cm. Hĺbka: 7,5 cm. Farba: biela / modrá.

Parametre produktu

Farba bielá
Dĺžka 16 cm
Priemer 6 cm
Materiál Silikón 
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

xendy 8.2.2022 | 22:18

lze objednatcoba libre2 ?

Masturbátor - Cobra Libre
Odpověď
Alena, Erotic City
10.2.2022 | 12:10
Dobrý den,  je mi líto, ale Cobra Libre 2… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť