Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Feromóny

Feromóny sú sexuálne komunikačné látky, ktoré produkujú všetky živočíchy, hmyz, ale tiež ľudia, aby privábili sexuálneho partnera. Tieto látky sú vnímané zvláštnym zmyslovým orgánom v nose (tzv. Jakobsnovým orgánom), sú neviditeľné, bez vône a pôsobia podvedome - už sebemenšie množstvo vyvoláva dráždenie v mozgu, a tým ovplyvňujú správanie.

Feromóny a ich úloha 

Zvyšujú sexuálnu príťažlivosť, umožňujú vystupovať prirodzene, zlepšujú vzťahy nielen sexuálne, ale aj spoločenské. V sexe sa zrejme najviac uplatňujú v počiatočných fázach vzájomnej príťažlivosti.

Čo s feromónmi získate? 

Budete sebavedomejší, uvoľnenejší a budete na ľudí pôsobiť milo a priateľsky. Záujem o vás sa razom zvýši. (Feromóny produkuje každý z nás, s vekom ale tvorba vlastných feromónov klesá. Už po 25. roku života, klesá výrazne). 

Niečo naviac! 

Feromóny využijete nielen pri zoznamovaní a hľadaní partnera, ale aj v súčasnom vzťahu vám feromóny pomôžu znovu zapáliť plamienok lásky a túžby. Feromóny využijete aj pri pohovoroch na nové zamestnanie, pri obchodných schôdzkach alebo pri skúškach v škole. 

Ako feromóny používať? 

Feromóny rovnako ako parfum naneste na krk, zápästie alebo za ucho (na tepové body). Doba ich pôsobenia je 4-6 hodín. Pokiaľ si zaobstaráte feromóny bez parfumu (natural), môžete použiť svoj obľúbený parfum.

Pôsobia feromóny naozaj vždy? 

Ak je vám niekto nepríjemný alebo vám pripadá napríklad hlúpy, môže na vás pôsobiť feromónmi, ako chce, aj tak si vás nezíska. Svoj náprotivok hodnotíme ďaleko komplexnejšie. Sledujeme nielen vzhľad, ale aj správanie, vyjadrovanie, postoj k ľuďom atď.

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť