Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Erotická bielizeň vzbudzuje túžbu a vášeň

Rovnako ako šperky nosíme len pri určitej príležitosti, tak i zvodné erotické prádlo má svoj zvláštny a neodolateľný význam. Kolekcia erotickej bielizne pre ženy Sweet Anastázie a pre mužov Handsome Christian sú navrhnuté tak, aby dali vyniknúť vašim prednostiam a vzbudili túžbu a vášeň.

 

Ak ste túžili po novinkách v kategórii erotickej bielizne, tak ste sa práve dočkali. Pripravili sme pre vás nové zaujímavé kúsky, ktorými v spálni oslníte. Ide predovšetkým o dámske erotické prádlo, ale aj pre mužov máme aj prvé novinky.

 

V predajniach i na e-shope Erotic City nájdete novo podväzkové pásy, nohavičky a korzety. Rozšírili sme pre vás tiež obľúbené kombinézy - catsuity, pančuchy a ozdoby na bradavky.

 

Urobte si radosť zvodným erotickým prádlom a potešte partnera či partnerku pohľadom na vaše božské telo. Ak potrebujete s výberom poradiť nebojte sa nás opýtať v poradni alebo si prečítajte zaujímavý článok pre ženy Sexy a sebavedomá v erotickej bielizni.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť