Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Cobeco
Kat. číslo 090870

Afrodiziakálne tablety - Mexican Fly

(0 recenzí)
12.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Mexické mušky sú vhodné pre mužov aj ženy. Tieto jedinečné tablety obsahujú vysoko kvalitné afrodiziakálne prírodné zložky a vitamíny, ktoré prirodzene stimulujú telo. Použite toto afrodiziakum pre optimálny sexuálny výkon a dokonalý zmyselný zážitok. Odporúčané dávkovanie: Jedenkrát denne 2-3 tablety s dostatočným množstvom vody približne 30-60 minút pred sexuálnou aktivitou. Neužívajte viac ako 3 tablety počas 24 hodín. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu a tme. Skladujte mimo dosahu detí. Počet tabliet v balení: 15 kusov. Zloženie: Filling Agent (plnivo): E460; 120 mg Damiana Leaves Powder Tumera diffusa); 120 mg L-Arginine ** (L-Arginín base); 120 mg Muira Puama Powder (Ptychopetalum Olacoides); Anti Caking Agents: E470b, E570, E551; 78 mg Calcium (Calcium Carbonate) (9,75% DDD *); Binder: E468; Coating: Shellac; 6 mikrogramov Vitamín B12 (cyanocobalamin) (240% DDD *). * Odporúčaná denná dávka. ** Odporúčaná denná dávka nie je stanovená.

Parametre produktu

Objem/Obsah 15 ks
Značka Cobeco

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť