Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
BeauMents

Vibrátor - Doppio 2

(0 recenzí)
109.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Párový vibrátor Doppio 2 je inovatívna erotická hračka. ktorá vďaka svojmu tvaru a pružnosti dokáže spoľahlivo stimulovať erotogénne zóny na tele ženy aj muža. Doppio je skvelý pre erotické hrátky vo dvojici aj pre chvíle osamote. Hlavnou prednosťou Doppia je jeho variabilita. tento špeciálny vibrátor je možné použiť ku všetkému. čo si len dokážete predstaviť a čo je vám príjemné. napr. k stimulácii bradaviek. klitorisu. semenníkov. hrádze a ďalších citlivých miest. Môžete ho používať koncom nahor alebo nadol. všetko bude závisieť na vašej momentálnej nálade a fantázii. Hýčkať vás budú silné vibrácie z troch motorčekov. Jeho dve ramená majú menšie motorčeky. zatiaľ čo hrubší koniec skrýva motorček väčší. Doppio 2 má 10 vibračných režimov. ktoré sú ovládané dvoma tlačidlami priamo na výrobku alebo pre väčší komfort diaľkovým ovládaním s dosahom 5-10 m. Doppio 2 je nabíjateľná erotická pomôcka a je dodávaný iba čiastočne nabitý. Pred prvým použitím prosím vibrátor úplne nabite. Doba nabíjania je 120 minút. Diaľkové ovládanie je na batériu a nie je vodotesné. Pre komfortné použitie naneste na vibrátor lubrikačný gél. Pre dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Pre hygienické uskladnenie erotickej pomôcky je súčasťou balenia saténové vrecúško. Materiál: silikón. ABS. Rozmery: cca 13 cm. Priemer: cca 4.5 cm Hmotnosť: 91 g. Funkcie: 10 vibračných programov. Doba nabíjania: prvé nabíjanie najmenej 2 hodiny. každé ďalšie nabitie cca 90 minút. Dobíjacia batéria: Lítium-iónová batéria 400 mAh. Napájanie: cez USB kábel (súčasťou balenia). Vodotesnosť: áno (vhodný do sprchy. vane. bazéna). Batéria diaľkového ovládania: (CR2032 - súčasťou balenia). Doba prevádzky: až 120 minút. Farba: modrá.

Parametre produktu

Farba fialová, modrá
Dĺžka 13 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť vodotesné
Oblasť dráždenia erotogenné zóny
Značka BeauMents

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť