Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Aneros

Stimulátor prostaty - Progasm

(0 recenzí)
24.99 €
-69 % 79.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Aneros je masážna análna pomôcka, ktorá bola vyrobená pre automasáž prostaty a perinea (svalnatá oblasť medzi konečníkom a mieškom) za pomoci zvieracieho svalu. Inovatívny, patentovaný tvar análnej pomôcky Aneros pôsobí tlakom na prostatu a perineum súčasne, k čomu využíva prirodzené telesné sťahy zvierača k efektívnej masáži. Po aplikácii do konečníka navedie análny zvierač análnu pomôcku Aneros priamo proti prostate, zatiaľ čo perineálna podpera ho tlačí proti perineu. Masáž prostaty je najefektívnejšia, ak je tlak aplikovaný na obe tieto oblasti súčasne. Charakteristika: Aneros umožňuje efektívnu automasáž prostaty a perinea bez pomoci rúk prirodzene a hygienicky v súkromí vášho domova. Keďže Aneros je poháňaný iba sťahovaním análneho zvierača, tlak vyvíjaný proti prostate je bezpečný a primeraný, postupom času sa môže pravidelným používaním aj navyšovať. Masáž prostaty, ktorá je príliš silná alebo agresívna, môže byť pre prostatu samotnú nepohodlná, alebo bolestivá. Masážna análna pomôcka Aneros je navrhnutá pre bezpečnú a efektívnu masáž prostaty, pri ktorej nemusíte mať obavy. Sťahovanie a uvoľňovanie análneho zvierača sa osvedčilo ako výborné cvičenie pre urogenitálny systém ľudského tela, ktorého výsledkom je lepšie zdravie a všeobecné funkcie tela. Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty podľa narizeni 1907/2006 / ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (vhodné pod tečúcu vodu, do vane a bazéna). Celková dĺžka: 13,5 cm, vkladacia dĺžka: 10,5 cm. Priemer: 2-3,3 cm. Farba: biela.

Parametre produktu

Farba biela, fialová, červená
Dĺžka 13,5 cm
Priemer min. 2 cm
Priemer max. 3,3 cm
Materiál ABS 
Vodovzdornosť áno
Značka Aneros

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť