Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Zľava Womanizer

Vážení zákazníci, pretože Vám radi robíme radosť,

rozhodli sme sa, že pre Vás zlacníme niektoré typy

Womanizerov. Kompletnú ponuku týchto unikátnych

stimulátorov klitorisu, ktoré ponúkajú mimoriadne

intenzívne orgazmy, čistú rozkoš a uspokojenie, nájdete TU

Womanizer W500

Využite našu skvelú ponuku a kúpte si Womanizer W500 za najvýhodnejšiu cenu na trhu. Obľúbený typ Womanizeru môžete kúpiť na eshope s dopravou zdarma alebo na predajniach, kde na vás čaká darček k nákupu. Nezabudnite si tovar na predajni rezervovať online.

 

A čo Womanizer W500 ponúka? Womanizer W500 má úplne odlišný dizajn ako ostatné Womanizery a ponúka najviac farebných variantov. Jeho tvar je oblejší a ponúka iný spôsob uchopenia. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity. W500 je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani.

 

Podmienky akcie: Akcia platí od 11.5.2020 do odvolania. Nemožno kombinovať s ďalšími zľavovými akciami.

 

 

Womanizer Premium - ružová farba

Túžite mať Womanizer Premium a chcete ho kúpiť čo najvýhodnejšie. Ponúkame Vám tento úžasný typ v ružovej farbe za výhodnú cenu.

 

A čo Womanizer Premium ponúka? Womanizer Premium je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Špeciálne funkcie: Smart Silence zaisťuje, že Womanizer Premium začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Autopilot je relaxačná funkcia, ktorá prináša nečakané orgazmy a prekvapivo nový spôsob vzrušenia. Womanizer Premium je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani.

 

Podmienky akcie: Akcia platí pre Womanizer Premium v ružovej farbe. Platí od 15.9.2020 do odvolania. Nemožno kombinovať s ďalšími zľavovými akciami. 

 

 

Womanizer Plus Size

A čo Womanizer Plus Size ponúka? Womanizer Plus Size je väčší než ostatné typy Womanizerov. Napriek tomu je ľahký a dobre sa drží. Pochvaľujú si ho ako ženy, tak aj muži, ktorí chcú dopriať rozkoš partnerke sami. Intenzitu si môžete užiť v úžasných 12 rôznych stupňoch - od extra jemnej až po ultra silnú. Plus Size je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani.

 

Za minútu na vrchole! Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu. Zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo stimuluje. Ide o patentovanú technológiu Pleasure Air ™. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy.

 

Podmienky akcie: Akcia platí od 11.5.2020 do odvolania. Nemožno kombinovať s ďalšími zľavovými akciami.

 

Erotic City

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť