O nás

PROFIL SPOLOČNOSTI

Česká veľkoobchodná spoločnosť City Realex, s.r.o. bola založená v roku 1991. V súčasnej dobe je táto spoločnosť najväčšou vo svojom oboru v celej Českej republike a na Slovensku. Jej pôvodnou činnosťou bola veľkoobchodná a diskrétna zásielková služba erotického tovaru, prádla, VHS a DVD. Od roku 1999 spoločnosť City Realex s.r.o. prevádzkuje sieť predajní pod obchodným názvom Erotic City.

Profil spoločnosti

Pôvodne boli predajne prevádzkované franchisingovým spôsobom. V roku 2003 získala spoločnosť City Realex, s.r.o. vo väčšine obchodov 100% podiel. V roku 2008 sa firma rozšírila aj na Slovensko, kde v prvom roku pôsobenia otvorila 14 predajní a otvára neustále ďalšie. Po celej Českej Republike a na Slovensku existuje už 100 kamenných predajní. Spoločnosť City Realex má dnes 250 zamestnancov, vlastnú veľkokapacitnú skladovú halu s administratívnym zázemím na celkovej ploche cca 1 000 m2. V tomto roku oslávi sieť Erotic City 15. výročie pôsobenia na trhu.

Veľkoobchod ponúka viac než 35 000 položiek sortimentu erotického tovaru: vibrátory, panny, vagíny, vákuové pumpy, lubrikanty - gély, kozmetiku, prezervatívy, afrodiziaká, originálne VHS a DVD. Cez 700 dabovaných VHS a DVD, erotické prádlo vrátane kože, latexu, gumy, lakovaného oblečenia, SM pomôcky, žartovné predmety, knihy, časopisy, katalógy a mnoho ďalšieho.

 

 

FILOZOFIA SPOLOČNOSTI

Filozofiou Erotic City je snaha presvedčiť spoločnosť o tom, že potreba erotických pomôcok je naprosto prirodzená a bežná. Pomôcky môžu nielen spestriť partnerský život, ale aj pomocou od samoty a prípadných problémov.

Prevádzkovateľ siete predajní Erotic City spoločnosť City Realex s.r.o. si zakladá na dôvere a spokojnosti zákazníkov, ktorú dosiahla vstriecnym prístupom, vysokou kvalitou ponúkaného tovaru a nezbytnou profesionalitou.